چرا کسب و کار شما به یک وب سایت نیاز دارد؟

آیا تاکنون به این مهم اندیشیده‌اید که طراحی وب سایت چه ضرورتی دارد و اصولاً داشتن یک وب سایت چه تأثیری بر کسب و کار  شما خواهد داشت؟

امروزه با توجه به استفاده وسیع افراد جامعه از اینترنت و فضای مجازی هر فردی را در کسب و کار خود به فکر وا می دارد که  چرا باید برای حرفه ی خود سایتی داشته باشد؟ در این نوشتار قصد پاسخ دادن به این سوال را داریم.

 وب سايت اعتبار کسب و کار شما را افزايش مي دهد.

در واقع  وب سایت، نماد منزلت و وجهه کاری شرکت شما در میان بقیه شرکت هاست.به عبارتی داشتن سایت، اعتبار کار شما را بالا میبرد. مشتریان احساس خواهند کرد که با یک شرکت مطمئن معامله میکنند و حس احترام در آنها ایجاد خواهد شد. وب سايت تاثيری قوي بر اعتماد مشتري هاي بالقوه دارد، يك طراحي حرفه اي، متن مناسب يا نوشتار خوب، اطلاعات مفيد از محصولات و خدمات و اطلاعات تماس ، باعث افزايش اعتماد مشتريان به شركت شما مي شود .

 وب سايت باعث مي شود کسب و کار شما در هر زمان در دسترس باشد.

در هر کسب و کاری با توجه به محدودیت های زمانی ،  اوقاتی از شبانه روز  در دسترس نیستید . اما وب سایت شما در ۲۴ ساعت روز و ۷ روز هفته می تواند در مقابل مشتریان شما پاسخگو باشد  . داشتن یک وب سایت معادل داشتن یک کارمند مشغول به کار تمام ساعت می باشد.

وب سایت ابزار قدرتمند فروش محصولات شماست .

شما در وب سایت تان يك ويترين دائمي و سهل الوصول كه هزينه آن خيلي كمتر از يك فروشگاه فیزیکی است داريد ضمن اينكه تعداد افراد زیادی امكان دسترسي به آن را دارند. وجود اطلاعات جامع محصولات در وب سايت ، فروش شما را می تواند تا چند برابر افزایش دهد .

وب سایت  باعث افزايش ارزش تبليغات شما می شود 

موتورهای جستجوگر و بسیاری از سایت های اشتراک گذاری لینک در حقیقت به صورت روزانه برای شما ، محصولات و خدمات شما به صورت رایگان بازاریابی می کنند. همچنین اضافه كردن آدرس وب سايت در تبليغات، كارت تجاري و امضاء شركت، يك راه خوب براي جلب مشتري به شركت شما است. داشتن آدرس سايت به مردم كمك مي كند كه هر زمان كه در مورد شما مي شنوند و يا تبليغات شما را مي بينند، به پيام شما عكس العمل نشان دهند. مراجعه به وب سايت شما راحت تر از نوشتن نامه يا رفتن به مغازه يا حتي تلفن زدن به شما است.

وب سایت ابزار خوبی برای رقابت با رقبای تجاری شماست

امروزه بیشتر مردم برای یافتن خدمات و محصولات موردنظر خود و مقایسه ‌ی کیفیت‌ها وقیمت‌ها به جستجو در اینترنت اکتفا می‎کنند. با توجه به اینکه در حال حاضر کسب و کارهای بسیاری وب سایت اینترنتی خود را ساخته اند، هر لحظه تامل به معنی از دست دادن مشتریان بیشتر و بیشتریست.

وب سایت یک ابزار اطلاع رسانی قوی است 

داشتن یک وب سایت برای کسب و کار شما ضمن معرفی  و ارائه خدماتی که به مشتریان خود می دهید مانند انتشار یک کاتالوگ کامل از فعالیت های کسب و کار شما است که می توانید با هزینه کاملاً معقول به تعدادی زیادی از افراد مثلاً هزاران و شاید هم میلیون ها نفر در اینترنت نمایش دهید .

و … دلایل بسیاری از این دست که شما را مجاب می کند برای عقب نماندن از رقبای خود و به روز کردن کسب و کار خود اقدام به طراحی وب سایتی حرفه ای کنید .